Hakkımızda


​Sakarya Ertaş Harita 2005 Yılından Beri Sakarya Bölgesinde ve Türkiye' de Haritacılık Sektöründe Faaliyet Göstermektedir.


​Sakarya Ertaş Harita Ltd. Şti.


Haritacılık Sektöründe 1993 Yılından Beri Tecrübesi Olan Sektörün Güvenilir İsimlerinden Olan Erkan ACAR ve  Harita Mühendisi ( YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ JEODEZİ ve FOTOGRAMETRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNU ) Deniz TAŞ Tarafından Kurulmuştur.

Geçmişteki Tecrübelerini Bugünlere Taşıyan Sakarya Ertaş Harita Ltd. Şti. Sakarya Bölgesinde ve Türkiye' de Sektöründe Hızla Büyüyen Firmalar Arasında Yer Almaktadır.

Sakarya Ertaş Harita Ltd. Şti. Yaşanabilir Şehirler ve Yaşanabilir Mekanlar Yapmak İçin Projeler Üreten Kamu Kurum ve Kuruluşlarına , Özel Firmalara Hizmetleri İle Destek Verirken Yaptığı İçin Öneminden Dolayı Yaptığı İşin Ciddiyetindedir.

Sakarya Ertaş Harita Ltd. Şti. Haritacılık Sektöründe Doğru ve Hızlı Hizmet Vermenin Tecrübe İle Birlikte Teknolojik Ekipmanlara Dayandığının Farkında Olduğundan Dolayı Sakarya Ertaş Harita Ltd. Şti. Olarak Günün Teknolojiklerini Takip Ederek Teknolojik Ekipman Yatırımlarına Devam Etmekteyiz.

Sakarya Ertaş Harita Ltd. Şti. Hizmetlerini Verirken Kullandığı Bilgisayar Programlarını LİSANSLI Olarak Kullanmaktadır.